Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Sníh IV, signováno vpravo dole tužkou Reynek, suchá jehla/papír, 14 x 8,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |